13 października 2014

Obóz Herosów w remoncie! (Tak. Znowu.)


  1. Wszystkie karty postaci zostaną odesłane do ich autorów, wraz z zakładkami. Karty, których właścicieli e-maili nie mogłam odnaleźć, zostały usunięte.
  2. Wszystkie komentarze spod wszystkich zakładek i postów na blogu zostaną usunięte. Jak czystka to czystka.
  3. Osoby, które wysłały zaproszenie na krótko przed remontem, otrzymają zaproszenia, ale swoje postaci będą mogli opublikować dopiero po oficjalnym zakończeniu remontu.
  4. Regulamin zostanie zmieniony, tak samo jak wszystkie inne zakładki.
  5. *Obóz Półkrwi (Camp Half-Blood) zostanie połączony z Obozem Jupiter (Camp Jupiter), aby dać autorom większą swobodę tworzenia postaci.
  6. *Powstanie oficjalna Tablica Ogłoszeń połączona z Obozową Gazetką.
  7. *Powstaną wątki grupowe.


ŻEBY GRUPOWIEC FUNKCJONOWAŁ, POTRZEBNE JEST WSPARCIE AUTORÓW! To właśnie oni tworzą bloga grupowego, gdzie można dołączyć, pisać z innymi ludźmi, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać osoby o podobnych zainteresowaniach, a czasami nawet zdobywać przyjaciół. Moim "październikowo-noworocznym" celem jest totalne odświeżenie bloga. Jeśli mi się uda - juhu! Blog ruszy na nowo i miejmy nadzieję, że utrzyma się na poziomie jak w kwietniu, kiedy startowałyśmy. Ale do tego potrzebuję Waszej pomocy. Waszego wsparcia i współpracy. Bez autorów, blog grupowy nie isnieje.


* - nie wiadomo czy te pomysły zostaną wprowadzone.
skreślone = zrealizowane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz