Reklama

Wszelkie materiały reklamowe, które normalnie wylądowały by pod kartami i postami, proszę składać tutaj. Z propozycjami sojuszy to samo.

Związanie sojuszu z Obozem Herosów wiąże się z wstawieniem naszego buttonu na Waszego bloga.


7 komentarzy:

 1. Witam i zacznę dość nietypowo...

  Wiem, że nie jest to miejsce przeznaczone na tego typu sprawy, ale czuję, że właśnie na którymś z takich blogów będę w stanie odnaleźć to, czego szukam. A mianowicie? Poszukuję osoby/kobiety której tak samo jak mnie brak w życiu kogoś z kim mogłaby dzielić swoje pasje i zainteresowania, które są w moim przypadku dość nietypowe. Jeśli dobrnęłaś tutaj, czytając ten tekst, to znaczy, że być może poczujesz się zaintrygowana na tyle, żeby dowiedzieć się więcej o mnie i (kto wie) powiedzieć mi też więcej o sobie.

  Mam 22 lata. Nie ukrywam, że bardzo chciałabym znaleźć kogoś, kto zaangażowałby się wraz ze mną w tworzenie strojów (potocznie można to nazwać cosplayem) oraz wyjazdami na różnego rodzaju konwenty. Zaznaczam jednak, że nie chodzi mi o mangę i anime. Fantasy, Sci-fi, Postapo. To właśnie taka konwencja najbardziej mi odpowiada. Brak mi tego mentalnego zrozumienia, gdy przebywam w towarzystwie innych kobiet, nawet tych z klimatów. Łaknę przyjaźni dziewczyny z którą wreszcie połączy mnie jakaś niewidzialna nić, silna nawet mimo odległości. Chciałabym wreszcie móc podzielić się swoim nietuzinkowym podejściem do życia z kimś, kto jest oryginalny i niepowtarzalny. Nie chodzi więc o same konwenty. Chodzi o porozumienie, które zespoi na długie lata. Ciężko jest nie móc podzielić się z kimś radością płynącą z tworzenia, zwykłych spacerów i rozmów, albo konwentowych wyjazdów. Szukam pozytywnie zakręconej duszy. Jeśli więc nadal czujesz się choć trochę zaintrygowana po przeczytaniu tego tekstu, zaryzykuj, napisz do mnie. Kto wie, może to właśnie siebie poszukujemy...?

  szara.ciri@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wraz z dwoma przyjaciólkami opisujemy książki, filmy, gry oraz różne historie, które wydarzyły się w naszym życiu:
  saint-trinity666.blogspot.com

  Będzie nam miło jak wejdziesz i skomentujesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://shadows-of-avenue.blogspot.com/
  Trochę inny system pisania niż na tym blogu, lecz mam nadzieję, że również w pewien sposób ciekawy. Liczę na sojusz. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)
  Jestem zainteresowana sojuszem. Wasz button jest już w zakładce Nekrolog.
  http://after-the-end-of-everything.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Akademia Dla Ulzzangów 얼짱 (Eoljjang) jest szkołą średnią przeznaczoną wyłącznie dla młodych Azjatów z aspiracjami na zostanie modelem / aktorem / muzykiem. Aby dostać się do akademii należy nie tylko mieć dobre wyniki w nauce, ale również nieprzeciętny wygląd i przynajmniej jeden dobrze rozwinięty talent (np. fotografia, matematyka, gra na instrumencie). Szkoła ma sześć stopni nauki, przyjmuje uczniów od lat 16 do 21.
  Akademia znajduje się w Korei Południowej, w jednym z największych miast kraju – Gwangju. Mieści się w dzielnicy Nam-gu, na Chilseok-dong. Szkoła wyposażona jest w akademik dla uczniów spoza miasta lub kraju, basen kryty oraz niewielką halę sportową. Jako jedyna szkoła w całym kraju posiada duże i małe studio fotograficzne, salę muzyczną oraz taneczną. Poza tym są w niej wszystkie klasy do przedmiotów podstawowych, takich jak matematyka, języki obce czy chemia.

  Serdecznie zapraszamy do zapisów.

  I PROPONUJEMY SOJUSZ :3

  [http://akademia-ulzzangow.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do współpracy z Watahą Perłowych Wilków:
  http://wpw-regeneration.blogspot.com/
  Wy jesteście już u nas.

  OdpowiedzUsuń

 7. UWAGA! TEN POST ODMIENI TWOJE ŻYCIE!
  (Czyli reklama :"))

  http://somebody-is-perfect.blogspot.com

  Fabuła (według skromnych autorek): Zabawne, porywające i ciekawe opowiadanie o trzech seksownych, inteligentnych, niegrzecznych damach!

  Fabuła (właściwa): Co by się stało, gdyby pewnego dnia Twoja szkoła wybuchła (po części z Twojej winy), a Ty trafiłbyś do Obozu dla Normalnych Inaczej vel Obozu Herosów razem z dwoma innymi laskami z Twojej szkoły? Z czego z jedną można przeżyć, ale druga to rozpieszczona intrygantka? Co by się stało, gdyby Olimpijczycy - z nudów, rzecz jasna - wymyśleliby pewną niebezpieczną grę na sprawdzenie umiejętności swoich półboskich bachorów? I co by się stało, gdybyś przez przypadek (i swoją dumę) stał się uczestnikiem tej gry jednocześnie wciągając świadomie (i nieświadomie) swoje koleżanki ze szkoły w życie pełne ryzyka, imprez i grania w warcaby z Panem D.? Trzy różne dziewczyny, trzy różne perspektywy, trzy różne autorki, jedno opowiadanie. Serdecznie zapraszamy do FIELGIEJ TRUJDZY - historii pełnej upadków, ciekawych zwrotów akcji, zakręconych pomysłów, kolorowych i niespotykanych bohaterów, przyjaźni, śmiechu, ale też złamanych serc i szermierki. Do boju, herosi!

  (Na blogu występują też, oczywiście, opowiadania związane z serią Harry Potter (szczególnie z czasami Marauders), ale również tak zwana "codzienność" i "horrory" ;))

  OdpowiedzUsuń