Regulamin


Obóz Herosów i Jupiter to schronienie i miejsce treningów dla młodych półbogów oraz rzymian. Każde zachowanie niezgodne z regulaminem obozu będzie surowo karane.


1. ZASADY OGÓLNE
 1. Na blogu panuje kultura i wzajemna tolerancja. Nie musimy się ze wszystkim zgadzać, ale z problemami proszę kierować się pod odpowiednią zakładkę, bądź rozwiązywać je między sobą w sposób pozbawiony obelg i słów cenzuralnych. Karty postaci oaz ShoutBox nie egzystują na blogu jako miejsce na Wasze kłótnie.
 2. Przyszli autorzy proszeni są o dokładne zapoznanie się z całym regulaminem i wszystkimi zakładkami. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za niezapoznanie się autora z regulaminem oraz zakładkami.
 3. Wszelkie pytania odnośnie fabuły prosimy zadawać pod zakładką Wielki Dom. Z czasem powstanie oddzielna zakładka, w której będą wypisane wszystkie pytania i odpowiedzi na nie.
 4. Mamy nadzieję, że przemyślałeś/łaś dobrze przyłączenie się do naszej społeczności, a twój zapał nie będzie słomiany i będziesz miał czas na współtworzenie.
 5. Urlopy proszę zgłaszać pod zakładką Wielkiego Domu, pamiętając że może trwać co najwyżej miesiąc, chyba że przydarzy się jakaś wyjątkowa sytuacja.
 6. Dłuższa, nieusprawiedliwiona nieobecność będzie karana zawieszeniem lub przeniesieniem karty do wersji roboczych, jeśli nie będzie odzewu od strony autora.
 7. Blogspot oferuje coś takiego jak etykiety i uprasza się o ich stosowanie. Każdy post Twojej postaci musi być oznaczony etykietą z jego/jej imieniem i nazwiskiem.
 8. Autor może mieć na blogu maksymalnie dwie postacie i obie powinny być równo aktywne.
 9. Wulgaryzmy, treści erotyczne oraz sceny brutalne są dozwolone, ale prosimy o umiar i wzmiankę w poście/karcie o tym, umieszczając oznaczenia: Wulgaryzmy: [+12], sceny erotyczne: [+18], sceny brutalne: [+16].
 10. Osoby chcące odejść z bloga zgłaszają sprawę w Wielkim Domu. Karta autora jest wtedy odsyłana na adres e-mail podany przy dołączeniu do bloga.

2. ZAPISY I KARTY POSTACI
 1. Aby zapisać się na bloga prosimy zostawić komentarz z e-mailem, płcią i boskim rodzicem prawdopodobnej postaci (jeśli przejmujesz postać kanoniczną/postać wolną prosimy o tym również napisać) pod zakładką Rekrutacja.
 2. Jeśli twoja decyzja odnośnie boskiego rodzica bądź płci postaci ulegnie zmianie, należy o tym poinformować pod zakładką Wielki Dom.
 3. Autor może stworzyć herosa, opiekuna, nauczyciela, centaura, cyklopa, satyra bądź nimfę.
 4. Na zaakceptowanie zaproszenia autor ma trzy dni, a na publikację karty pięć dni (z możliwością przedłużenia tego terminu).
 5. Odstęp między kartą, a kartą wynosi 15 minut, post-karta - 30 min oraz post-post 30 min.
 6. Wygląd karty zależy tylko i wyłącznie od Was, ale pamiętajcie, że to Wasza wizytówka i ma na celu zachęcić innych do wątkowania. 
 7. Kart oraz notek nie numerujemy, ale nadajemy tytuł.
 8. W karcie powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko postaci, wiek, boski rodzic, zdjęcie (ilość dowolna, ale nie powinny przytłaczać tekstu) opis wyglądu, charakteru, ile bohater jest w obozie + wszystko co tylko przyjdzie Wam do głowy.
 9. Administracja ma prawo zamieszczać swoje poprawki w kartach, których jeszcze nie opublikowano (lub które przywróciła do wersji roboczej), używając do tego koloru czerwonego.
 10. Wiek herosów nie może być mniejszy niż 15 lat, ani większy niż 21 lat. Wyjątkami są niektóre postaci kanoniczne i nauczyciele.
3. POZOSTAŁE
 1. Notki są mile widziane, ale nieobowiązkowe. Wszystkie opublikowane opowiadania autorów "wylądują" w przeznaczonej ku temu zakładce.
 2. Na stronie głównej mogą pojawiać się różne informacje z życia obozu, z którymi prosimy się zapoznawać.
 3. Z czasem, jeśli autorzy wyrażą takową chęć, będą pojawiały się wątki grupowe.
 4. Postaramy się z czasem dodawać różne ciekawostki, gazetki i inne rzeczy by urozmaicić Wam zabawę.
 5. Listy Obecności będą się pojawiać mniej-więcej raz na miesiąc, jako "podsumowania miesiąca". Autorzy którzy nie złożą podpisów pod listą, będą mieli 10 dni (od momentu jej zamknięcia) aby to nadrobić pod zakładką Wielki Dom.
 6. Jeśli czyiś podpis się nie pojawi, autor zostaje usunięty z bloga, a jego karta zostanie odesłana na adres e-mail podany przy dołączeniu do bloga.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

Last edit: 13.10.2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz