Wolne postacie

Jeśli nie masz pomysłu na postać przejrzyj nasze propozycje, a może któraś będzie Ci odpowiadać. 
Postaci wolne będą zaznaczone kolorem zwykłym, zarezerwowane niebieskim, a znajdujące się na blogu na czerwono. Ta zakładka jest także przeznaczona dla tych, którzy mają jakiś pomysł na inne postaci lub powiązania dla własnej, można się tym podzielić tutaj. Zgłoszenia i rezerwacje proszę pisać w komentarzu pod tym postem. Oczywiście każdą postać można wykreować po swojemu.PANIE:

SUSANA LERSEN
Szesnastoletnia córka Zeusa. Urodzona w Nowym Orleanie. Jest to radosna dziewczyna, która lubi otaczać się ludźmi. Wiecznie uśmiechnięta, zawsze wpadnie na jakiś pomysł nie koniecznie całkowicie przemyślany przez co dość często pakuje się w kłopoty. Zawsze rzuci jakimś żartem, który rozładuje napięcie. Serdeczna, pomocna, uparta jak rasowy osioł i bez względu na wszystko stanie w obronie swoich przyjaciół. Dziewczyna ubiera się nieco kontrowersyjnie, łącząc ze sobą wszystkie możliwe barwy oraz wzory. Całkiem nieźle radzi sobie ze sztyletami. Dodatkowymi umiejętnościami Susany jest władza nad prądem. Nie raz sprawiła, że pod wpływem emocji niebo przeszył piorun, a w domu wyskoczyły korki.
Proponowany wizerunek: Elle Fanning (można zmienić).


 MAGGIE MALLORY
Osiemnastoletnia córka Nike. Maggie jest pogodną, energiczną dziewczyną, która nie stroni od kontaktów z rówieśnikami. Jest nieco zarozumiała, zawsze musi wygrywać, nie potrafi znieść przegranej, rzadko jednak do tego dochodzi. Uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania i podnosić poprzeczkę, które dumnie może pokonywać. Do wszystkiego podchodzi emocjonalnie, przez co łatwo doprowadzić ją do łez. Szczera, zawsze mówi to co myśli. Na wszystko ma odpowiedź, ty słowo ona dziesięć.
Proponowany wizerunek: Emma Stone (można zmienić).


ENRICA LA PORTE
Osiemnastoletnia córka Afrodyty. Pewna siebie dziewczyna, uwodząca mężczyzn jednym spojrzeniem. Twierdzi, że to właśnie jest jej dar odziedziczony po matce. Jej oczy mogą zmienić barwę kiedy tylko tego zechce. Grupowa domku dziesiątego. Jest twarda, według niektórych plotek jej serce wykute jest z lodu. Nieczuła na cierpienie innych, jest w stanie posunąć się do wszystkiego, by zatrzymać przy sobie faceta.
Proponowany wizerunek: Maite Perroni.(można zmienić)


SARAH STONNEY
Szesnastoletnia córka Hermesa. Ma starszego brata Nathana. Zawsze uśmiechnięta, nie zna słowa pesymista albo zły humor. Ma równie szalone pomysły co jej starszy brat, chociaż czasami nawet i gorsze. Mimo wszystko jest opiekuńcza i troskliwa, cechy odziedziczone po matce. Zaś jej boska strona pokazuje się na treningach i ćwiczeniach. Nie przypomina dziecka Hermesa, nie licząc poczucia humoru i smykałki do interesów. Gdyby była nieokreśloną, pewnie patrzyliby na nią jak na dziecko Aresa - uwielbia walkę i ćwiczenia.
Proponowany wizerunek: Vanessa Hudgens. (można zmienić)


PANOWIE:

GABRIEL DE BERY
Dziewiętnastoletni syn Aresa. Można śmiało powiedzieć, że chłopak wdał się tylko i wyłącznie w ojca, jeśli nie brać pod uwagę wyglądu zewnętrznego. Odważny, żądny wygranej, zawsze musi być najlepszy. Po trupach do celu? Czemu by nie. Sprytny, a czasem wręcz przebiegły. Treningi traktuje jak najpoważniejsze starcia. Skryty, za zwyczaj trzyma się na uboczu, a jeśli już zdecyduje się na towarzystwo, starannie je dobierze.
Proponowany wizerunek: Alex Pettyfer (można zmienić).


LUKE BLUNT
Piętnastoletni syn Hermesa. Luke jest wesołym, energicznym dzieciakiem, ktorego wszędzie jest pełno. Niczego nie bierze na poważnie, wiecznie wyluzowany. Wielu twierdzi, że ma niezwykły talent do proszenia ludzi, którzy niemal zawsze mu ulegają. Lubi stroić innym żarty i opowiadać kawały, z których często śmieje się tylko on, ale robi to w tak ujmujący sposób, że nie przy nim nie da rady się smucić. Jego własną krucjatą jest pozbycie się smutku z życia wszystkich wokół niego. Świetny przyjaciel. Szczery i pomocny oraz odważny i wrażliwy. Interesuje go cały świat oraz taniec. Codziennie stara się uniknąć treningów, nie przejawia talentu do "wymachiwania kawałkiem żelastwa" i cóż, lepiej by się za to nie zabierał.
Proponowany wizerunek: Adam G. Sevani (można zmienić).


MICHAEL VANG
Wiek: 21 lat.
Syn Wulkana, potraf kontrolować ogień.
Zniknął dwa lata temu z obozu i teraz wrócił. Porzucił bez słowa Id, nie wiedząc że ta jest w ciąży (powód opuszczenia obozu dowolny). Ich związek był dość napiętnowany, ale nieobecność prawdziwych rodziców w życiu herosów złagodziła fakt kazirodczego związku.
Teraz nawet nie odzywa się do Id.
Wizerunek: dowolny (na gifie: prawdopodobne Francisco Lachowski)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz